רגע לפני החופה: האב גירש את החתן

דיברנו על אהבה בואו לראות
קבלו משהו מעולם אחר…
חתונתם של זוג צעיר, שעמד להינשא ב 20/10/2010  באשקלון, התפוצצה רגע לפני החופה. למה? אחת מהחברות שהוזמנו סיפרה לאבי הכלה כי החתן מכה את אשתו לעתיד – והוא מיד גירש אותו מהחתונה. והאורחים? ביטול החתונה לא פגע בתכניות – והם המשיכו לרקוד ולשתות אל תוך הלילה,
(חדשות 2 )
לא רק בסרטים: 550 מוזמנים הגיעו לחגוג שלשום עם זוג צעיר את יום נישואיהם, אך דקות ספורות לפני החופה – התפוצצה החתונה. מדוע? אבי הכלה גירש את החתן.

 שוטר בן 23 ובת זוגתו בת ה-21, שניהם מאזור לכיש, עמדו להינשא באולמי סילבר באשקלון. תחילה היה נראה שהכול הולך כמתוכנן – האורחים הגיעו לקבלת הפנים, החתן חתם על הכתובה והאווירה הייתה טובה. אך כפי שמדווח  העיתון “ידיעות אחרונות”, בבוקר ה22/10/10  שיחה קצרה בין חברה של הכלה לאביה שינתה את התמונה הורודה.

“החברה סיפרה כל מיני סיפורים עליי ועל מערכת היחסים של הבת שלו וטענה שאני מרים עליה ידיים”, סיפר החתן – שפשוט גורש על ידי האב מהחתונה. “זו לא הפעם הראשונה שאותה חברה מנסה להפריד בינינו”.

“אם היא באמת אוהבת אותי, היא תחזור אלי”

האב המודאג האמין לסיפורי החברה והחליט לבטל את החתונה. “הוא פשוט אמר שהוא לא רוצה חתונה, ולבת לא הייתה מילה בעניין”, המשיך החתן, שבסופו של דבר נאלץ לעזוב את המקום.

למרות הדרמה, השוטר הצעיר עדיין לא וויתר על אהובתו ואף לא על חתונה חוזרת. כשנשאל האם יש סיכוי שיחזרו האחד לזרועות השני, ענה שזה תלוי בה. “אם היא באמת אוהבת אותי, היא תחזור אלי”, אמר.

לאורחים שבאו ליהנות באירוע, נראה שזה שהאירוע הדרמטי לא שינה במיוחד. לדברי מנהל האולם, החוגגים המשיכו לרקוד ולשתות עד 02:00 לפנות בוקר. ומה לגבי הצ’קים? המשפחות השתמשו בכסף כדי לכסות את עלות האירוע שהסתיים בטעם מר.

  

תגיות: ,

עלינו rotem